Zavolejte nám! 606 610 862

Vyhlídkové lety létáme s letouny Cessna 150 s jedním cestujícím nebo s Cessna 172 se třemi cestujícími. Místem vzletu je letiště Příbram, které je z Prahy dostupné za cca 35 minut. Trasa vyhlídkového letu je dle zakoupeného poukazu, případně je zvolena dle přání zákazníka a lze ji předem konzultovat na tel: 606 610 862. Dárkové poukazy se jménem obdarovaného jsou platné do konce kalendářního roku. Od 1.9. až do konce následujícího roku. Termín vyhlídkového letu lze smluvit telefonicky několik dní předem. V případě nepřízně počasí let odložíme.

Vyberte si svůj let!

Vyhlídkový let nad Karlštejn
již od 2 100 

Vyhlídkový let nad Karlštejn

Vzlétnout do vzduchu a podívat se z výšky na úchvatný a mnoha legendami opředený hrad Karlštejn. Pokochat se třpytivou Berounkou a nahlédnout do lomu Velká Amerika.

1 osoba 2 100 
3 osoby 2 900 
Vyhlídkový let dle přání pro tři osoby
již od 2 900 

Vyhlídkový let dle přání pro tři osoby

Vyhlídkový let pro tři osoby letounem Cessna 172, jehož trasu a cíl si můžete před letem zvolit sami. Zaleťte se podívat třeba nad svůj domek, chatu, nebo oblíbený hrad.

30 minut 2 900 
60 minut 4 900 
120 minut 8 000 
Vyhlídkový let dle přání pro jednu osobu
již od 2 200 

Vyhlídkový let dle přání pro jednu osobu

Vyhlídkový let pro jednu osobu letounem Cessna 150, jehož trasu a cíl si můžete zvolit sami. Zaleťte se podívat třeba nad svůj domek, chatu, nebo oblíbený hrad.

30 minut 2 200 
60 minut 3 600 
120 minut 6 400 
Slapská přehrada
již od 2 000 

Slapská přehrada

Let, který Vám zanese nad Slapskou přehradu, kde se budete kochat pohledem na rozlehlou vodní plochu posetou bílými plachetnicemi.

1 osoba 2 000 
3 osoby 3 000 
Středočeské hrady a zámky
již od 5 100 

Středočeské hrady a zámky

Let při kterém uvidíte nejkrásnější české hrady a zámky jako jsou Karlštejn, Křivoklát, Orlík, Zvíkov, Žebrák a Točník. Kromě toho si prohlédnete krásná údolí řek Vltavy a Berounky.

1 osoba 5 100 
3 osoby 6 900 
Vltavské přehrady
již od 3 600 

Vltavské přehrady

Během letu uvidíte celou Vltavskou kaskádu od Prahy přes Vrané nad Vltavou, Štěchovice, Slapy, Kamýk nad Vltavou až po Orlickou přehradu se zámkem Orlík a hradem Zvíkov.

1 osoba 3 600 
3 osoby 4 900 


Časté dotazy k vyhlídkovým letům

Je možné v letadle fotit?

Samozřejmě. V našich letadlech žádné omezení elektronického vybavení neplatí. Naopak -  foťák nebo kamera je nejlepší způsob, jak si zážitek uchovat a podělit se o něj se svými blízkými.

Je možné vzít děti na vyhlídkový let?

Samozřejmě. U menších dětí ale nezapomeňte vzít autosedačku nebo podsedák, který se dá použít stejně jako v autě. Děti tak i lépe vidí ven z kabiny.

Kupuji poukaz na poslední chvíli a potřeboval bych ho co nejdříve. Jak na to?

To není problém. Poukaz můžete mít obratem.  V objednávce vyberete možnost "Zaslat poukaz e-mailem" a hned po doručení si ho můžete vytisknout. Pro opravdu rychlé zpracování objednávky volejte na tel. 606 610 862 a uděláme vše, abyste poukaz měli v co možná nejkratším čase.

Jsou naše letadla bezpečná?

Ano, tato letadla jsou v nejvyšší bezpečnostní kategorii. To znamená, že jsou pod přísným systémem údržby, který sleduje jejich technický stav a životnost všech důležitých součástí.  Údržba je přesně definovaná a prováděná autorizovaným servisem, který za technický stav ručí. Letadla jsou havarijně pojištěna a veškeré náklady spojené s jejich provozem (palivo, hangárování, servis, atd.) jsou započítány do ceny letové hodiny.

Jak se obléknout na vyhlídkový let?

V letadle je stejně jako v autě a je možné tam jak větrat, tak i zapnout topení. V zimě doporučujeme mikinu. V létě stačí tričko.

Ohlasy našich klientů

Petra Nejezchlebová

Děkuji za krásný zážitek z vyhlídkového letu. Pohled na známá místa ze vzduchu je skutečně nezapomenutelný!

Číst dále

Jaroslav Kratochvíl

Chtěl bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek z letu, který jsem včera absolvoval se svou rodinou. Bylo to opravdu moc pěkné a rád vás budu doporučovat všem svým známým.

Číst dále

Zobrazit další

Fotogalerie

Karlštejn Zvíkov Sněžka Točník Cukrák Orlík Zřícenina Říp Žďákovský most Golf Karlštejn Karlštejn Zima Karlštejn 2 Zima 2 kokpit mraky ir Konopiště Zbraslav Křivoklát Berounka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím!