Zavolejte nám! 606 610 862

Zajímá Vás létání a rádi byste si užili let letadlem nad známými památkami nebo přírodními útvary? V takovém případě nabízíme seznamovací lety.

Létáme s letouny Cessna 150 s jedním cestujícím nebo s Cessna 172 se třemi cestujícími. Místem vzletu je letiště Příbram, které je z Prahy dostupné za cca 35 minut. Trasa  letu je dle zakoupeného poukazu, případně může být upravena dle přání zákazníka a lze ji předem konzultovat na tel: 606 610 862. Dárkové poukazy se jménem obdarovaného jsou platné do konce kalendářního roku. Poukazy zakoupené po 1.9. jsou platné až do konce následujícího roku. Termín  letu lze smluvit telefonicky několik dní předem. V případě nepřízně počasí let odložíme.

Zajímavostí je, že veřejnost používá spíše termín „vyhlídkové lety“, ačkoliv ty jsou pojmově zákonem vyhrazeny záležitostem obchodní letecké dopravy. Naše společnost provádí seznamovací lety, čímž cílí na propagaci letectví a získávání nových zájemců o létání.

Vyberte si svůj let!

Let nad Karlštejn
již od 2 500 

Let nad Karlštejn

Vzlétnout do vzduchu a podívat se z výšky na úchvatný a mnoha legendami opředený hrad Karlštejn. Pokochat se třpytivou Berounkou a nahlédnout do lomu Velká Amerika.

1 osoba 2 500 
3 osoby 3 400 
Let dle přání pro tři osoby
již od 3 400 

Let dle přání pro tři osoby

Let pro tři osoby letounem Cessna 172, jehož trasu a cíl si můžete před letem zvolit sami. Zaleťte se podívat třeba nad svůj domek, chatu, nebo oblíbený hrad.

30 minut 3 400 
60 minut 5 800 
120 minut 10 700 
Let dle přání pro jednu osobu
již od 2 500 

Let dle přání pro jednu osobu

Let pro jednu osobu letounem Cessna 150, jehož trasu a cíl si můžete zvolit sami. Zaleťte se podívat třeba nad svůj domek, chatu, nebo oblíbený hrad.

30 minut 2 500 
60 minut 4 300 
120 minut 7 900 
Slapská přehrada
již od 2 500 

Slapská přehrada

Let, který Vám zanese nad Slapskou přehradu, kde se budete kochat pohledem na rozlehlou vodní plochu posetou bílými plachetnicemi.

1 osoba 2 500 
3 osoby 3 400 
Středočeské hrady a zámky
již od 5 800 

Středočeské hrady a zámky

Let při kterém uvidíte nejkrásnější české hrady a zámky jako jsou Karlštejn, Křivoklát, Orlík, Zvíkov, Žebrák a Točník. Kromě toho si prohlédnete krásná údolí řek Vltavy a Berounky.

1 osoba 5 800 
3 osoby 7 800 
Vltavské přehrady
již od 4 300 

Vltavské přehrady

Během letu uvidíte celou Vltavskou kaskádu od Prahy přes Vrané nad Vltavou, Štěchovice, Slapy, Kamýk nad Vltavou až po Orlickou přehradu se zámkem Orlík a hradem Zvíkov.

1 osoba 4 300 
3 osoby 5 800 


Časté dotazy k vyhlídkovým letům

Jak se mám obléknout na let?

V letadle je stejně jako v autě a je možné tam jak větrat, tak i zapnout topení. V zimě doporučujeme mikinu. V létě stačí tričko.

Je možné v letadle fotit?

Samozřejmě. V našich letadlech žádné omezení elektronického vybavení neplatí. Naopak -  foťák nebo kamera je nejlepší způsob, jak si zážitek uchovat a podělit se o něj se svými blízkými.

Mohou létat i děti?

Samozřejmě. U menších dětí ale nezapomeňte vzít autosedačku nebo podsedák, který se dá použít stejně jako v autě. Děti tak i lépe vidí ven z kabiny.

Kupuji poukaz na poslední chvíli a potřeboval bych ho co nejdříve. Jak na to?

To není problém. Poukaz můžete mít obratem.  V objednávce vyberete možnost "Zaslat poukaz e-mailem" a hned po doručení si ho můžete vytisknout. Pro opravdu rychlé zpracování objednávky volejte na tel. 606 610 862 a uděláme vše, abyste poukaz měli v co možná nejkratším čase.

Jsou naše letadla bezpečná?

Ano, tato letadla jsou v nejvyšší bezpečnostní kategorii. To znamená, že jsou pod přísným systémem údržby, který sleduje jejich technický stav a životnost všech důležitých součástí.  Údržba je přesně definovaná a prováděná autorizovaným servisem, který za technický stav ručí. Letadla jsou havarijně pojištěna a veškeré náklady spojené s jejich provozem (palivo, hangárování, servis, atd.) jsou započítány do ceny letové hodiny.

Ohlasy našich klientů

Jaroslav Kratochvíl

Chtěl bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek z letu, který jsem včera absolvoval se svou rodinou. Bylo to opravdu moc pěkné a rád vás budu doporučovat všem svým známým.

Číst dále

Petra Nejezchlebová

Děkuji za krásný zážitek z vyhlídkového letu. Pohled na známá místa ze vzduchu je skutečně nezapomenutelný!

Číst dále

Zobrazit další

Fotogalerie

Karlštejn Zvíkov Sněžka Točník Cukrák Orlík Zřícenina Říp Žďákovský most Golf Karlštejn Karlštejn Zima Karlštejn 2 Zima 2 kokpit mraky ir Konopiště Zbraslav Křivoklát Berounka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím!