Zavolejte nám! 606 610 862

Vyhlídkové lety létáme s letouny Cessna 150 s jedním cestujícím nebo s Cessna 172 se třemi cestujícími. Místem vzletu je letiště Příbram, které je z Prahy dostupné za cca 35 minut. Trasa vyhlídkového letu je dle zakoupeného poukazu, případně je zvolena dle přání zákazníka a lze ji předem konzultovat na tel: 606 610 862. Dárkové poukazy se jménem obdarovaného jsou platné do konce kalendářního roku. Od 1.9. až do konce následujícího roku. Termín vyhlídkového letu lze smluvit telefonicky několik dní předem. V případě nepřízně počasí let odložíme.

Vyberte si svůj let!

Vyhlídkový let nad Karlštejn
již od 2 100 

Vyhlídkový let nad Karlštejn

Vzlétnout do vzduchu a podívat se z výšky na úchvatný a mnoha legendami opředený hrad Karlštejn. Pokochat se třpytivou Berounkou a nahlédnout do lomu Velká Amerika.

1 osoba 2 100 
3 osoby 2 900 
Vyhlídkový let dle přání pro tři osoby
již od 2 900 

Vyhlídkový let dle přání pro tři osoby

Vyhlídkový let pro tři osoby letounem Cessna 172, jehož trasu a cíl si můžete před letem zvolit sami. Zaleťte se podívat třeba nad svůj domek, chatu, nebo oblíbený hrad.

30 minut 2 900 
60 minut 4 900 
120 minut 8 000 
Vyhlídkový let dle přání pro jednu osobu
již od 2 200 

Vyhlídkový let dle přání pro jednu osobu

Vyhlídkový let pro jednu osobu letounem Cessna 150, jehož trasu a cíl si můžete zvolit sami. Zaleťte se podívat třeba nad svůj domek, chatu, nebo oblíbený hrad.

30 minut 2 200 
60 minut 3 600 
120 minut 6 400 
Slapská přehrada
již od 2 000 

Slapská přehrada

Let, který Vám zanese nad Slapskou přehradu, kde se budete kochat pohledem na rozlehlou vodní plochu posetou bílými plachetnicemi.

1 osoba 2 000 
3 osoby 3 000 
Středočeské hrady a zámky
již od 5 100 

Středočeské hrady a zámky

Let při kterém uvidíte nejkrásnější české hrady a zámky jako jsou Karlštejn, Křivoklát, Orlík, Zvíkov, Žebrák a Točník. Kromě toho si prohlédnete krásná údolí řek Vltavy a Berounky.

1 osoba 5 100 
3 osoby 6 900 
Vltavské přehrady
již od 3 600 

Vltavské přehrady

Během letu uvidíte celou Vltavskou kaskádu od Prahy přes Vrané nad Vltavou, Štěchovice, Slapy, Kamýk nad Vltavou až po Orlickou přehradu se zámkem Orlík a hradem Zvíkov.

1 osoba 3 600 
3 osoby 4 900 


Časté dotazy k vyhlídkovým letům

Jak se obléknout na vyhlídkový let?

V letadle je stejně jako v autě a je možné tam jak větrat, tak i zapnout topení. V zimě doporučujeme mikinu. V létě stačí tričko.

Je možné v letadle fotit?

Samozřejmě. V našich letadlech žádné omezení elektronického vybavení neplatí. Naopak -  foťák nebo kamera je nejlepší způsob, jak si zážitek uchovat a podělit se o něj se svými blízkými.

Je možné vzít děti na vyhlídkový let?

Samozřejmě. U menších dětí ale nezapomeňte vzít autosedačku nebo podsedák, který se dá použít stejně jako v autě. Děti tak i lépe vidí ven z kabiny.

Kupuji poukaz na poslední chvíli a potřeboval bych ho co nejdříve. Jak na to?

To není problém. Poukaz můžete mít obratem.  V objednávce vyberete možnost "Zaslat poukaz e-mailem" a hned po doručení si ho můžete vytisknout. Pro opravdu rychlé zpracování objednávky volejte na tel. 606 610 862 a uděláme vše, abyste poukaz měli v co možná nejkratším čase.

Jsou naše letadla bezpečná?

Ano, tato letadla jsou v nejvyšší bezpečnostní kategorii. To znamená, že jsou pod přísným systémem údržby, který sleduje jejich technický stav a životnost všech důležitých součástí.  Údržba je přesně definovaná a prováděná autorizovaným servisem, který za technický stav ručí. Letadla jsou havarijně pojištěna a veškeré náklady spojené s jejich provozem (palivo, hangárování, servis, atd.) jsou započítány do ceny letové hodiny.

Ohlasy našich klientů

Jaroslav Kratochvíl

Chtěl bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek z letu, který jsem včera absolvoval se svou rodinou. Bylo to opravdu moc pěkné a rád vás budu doporučovat všem svým známým.

Číst dále

Petra Nejezchlebová

Děkuji za krásný zážitek z vyhlídkového letu. Pohled na známá místa ze vzduchu je skutečně nezapomenutelný!

Číst dále

Zobrazit další

Fotogalerie

Karlštejn Zvíkov Sněžka Točník Cukrák Orlík Zřícenina Říp Žďákovský most Golf Karlštejn Karlštejn Zima Karlštejn 2 Zima 2 kokpit mraky ir Konopiště Zbraslav Křivoklát Berounka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím!