Zavolejte nám! 606 610 862

Zajímá Vás jaké to je řídit opravdové letadlo? Kurz pilotem na zkoušku je určen právě Vám, kteří chcete zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Během letu budete seznámeni s pilotáží, letem po okruhu a řešením mimořádných událostí.

Vyberte si svůj let!

Pilotem na zkoušku 20 minut + dva spolucestující
2 500 

Pilotem na zkoušku 20 minut + dva spolucestující

Tento kurz se uskuteční v 4-místném letadle Cessna 172. Před letem budete seznámeni s letadlem a budou Vám vysvětleny základy aerodynamiky, základy letu, meteorologie a řízení letounu.

Cena 2 500 
Pilotem na zkoušku 45 minut
5 500 

Pilotem na zkoušku 45 minut

Zkrácená varianta exkluzivního kurzu Pilotem na zkoušku pro jednoho účastníka. Během letu budete seznámeni se základní pilotáží a letadlo si bude moci pod dohledem instruktora sami pilotovat.

Cena 5 500 
Pilotem na zkoušku 120 minut
8 900 

Pilotem na zkoušku 120 minut

Individuální kurz pilotem na zkoušku pro jednoho samostatného účastníka je určen tomu, kdo chce zažít něco více. Se zkušeným instruktorem prožijete vše co patří k výcviku sportovního pilota.

Cena 8 900 


Časté dotazy k vyhlídkovým letům

Je možné vzít děti na vyhlídkový let?

Samozřejmě. U menších dětí ale nezapomeňte vzít autosedačku nebo podsedák, který se dá použít stejně jako v autě. Děti tak i lépe vidí ven z kabiny.

Kupuji poukaz na poslední chvíli a potřeboval bych ho co nejdříve. Jak na to?

To není problém. Poukaz můžete mít obratem.  V objednávce vyberete možnost "Zaslat poukaz e-mailem" a hned po doručení si ho můžete vytisknout. Pro opravdu rychlé zpracování objednávky volejte na tel. 606 610 862 a uděláme vše, abyste poukaz měli v co možná nejkratším čase.

Jsou naše letadla bezpečná?

Ano, tato letadla jsou v nejvyšší bezpečnostní kategorii. To znamená, že jsou pod přísným systémem údržby, který sleduje jejich technický stav a životnost všech důležitých součástí.  Údržba je přesně definovaná a prováděná autorizovaným servisem, který za technický stav ručí. Letadla jsou havarijně pojištěna a veškeré náklady spojené s jejich provozem (palivo, hangárování, servis, atd.) jsou započítány do ceny letové hodiny.

Jak se obléknout na vyhlídkový let?

V letadle je stejně jako v autě a je možné tam jak větrat, tak i zapnout topení. V zimě doporučujeme mikinu. V létě stačí tričko.

Je možné v letadle fotit?

Samozřejmě. V našich letadlech žádné omezení elektronického vybavení neplatí. Naopak -  foťák nebo kamera je nejlepší způsob, jak si zážitek uchovat a podělit se o něj se svými blízkými.

Náš letový park

TULÁK UL

TULÁK UL

Počet míst: 1+1
Max. doba letu: 3 hod
Max. dolet: 360 km
Cestovní rychlost: 120 km/h
PHOEBUS C

PHOEBUS C

Počet míst: 1
Klouzavost: 42 při 90 km/h
Min. opadání: 0,59 m/s při 82 km/h
BERGFALKE IV

BERGFALKE IV

 
Počet míst: 2
Klouzavost: 33 při 90 km/h
Min.opadání: 0,7 m/s při 75 km/h
ASW 15

ASW 15

Počet míst:1
Klouzavost:38 při 89 km/h
Min. opadání:0,55 m/s při 68 km/h
CESSNA 150

CESSNA 150

Počet míst: 1+1
Max. doba letu: 4 hod
Max. dolet: 560 km
Cestovní rychlost: 140 km/h
CESSNA 172

CESSNA 172

Počet míst: 3+1
Max. doba letu: 4 hod
Max. dolet: 640 km
Cestovní rychlost: 160 km/h

Ohlasy našich klientů

Jaroslav Kratochvíl

Chtěl bych touto cestou poděkovat za krásný zážitek z letu, který jsem včera absolvoval se svou rodinou. Bylo to opravdu moc pěkné a rád vás budu doporučovat všem svým známým.

Číst dále

Petra Nejezchlebová

Děkuji za krásný zážitek z vyhlídkového letu. Pohled na známá místa ze vzduchu je skutečně nezapomenutelný!

Číst dále

Zobrazit další

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím!