letadlo
P?idejte si nás na Facebooku

PILOTEM NA ZKOUŠKU

Pilotem na zkoušku - exkluzivně na 120 minut Pilotem na zkoušku - exkluzivně 45 minutPilotem na zkoušku - klasickypilot-akro2

Pilotem na zkoušku – exkluzivní – 120 minut letu

Individuální kurz pilotem na zkoušku pro jednoho samostatného účastníka je určen tomu, kdo chce zažít něco více, než jen vyhlídkový let. Se zkušeným instruktorem prožijete vše co patří k výcviku sportovního pilota a vyzkoušíte si základy ovládání letadla. Během několika letů budete seznámeni s pilotáží, letem po okruhu a řešením mimořádných událostí. Na závěr absolvujete navigační let po vámi zvolené trase.
Létání předchází pozemní příprava, při které vám budou vysvětleny základy aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Kurz se skládá z výkladu teorie a 2 hodin létání rozdělených do cca. 4 letů.
Program:
Výklad teorie 30 min Let č.1 rovný let a zatáčky 20 min.
Let č.2 let po okruhu, starty a přistání 25 min.
Let č.3 mimořádné události za letu 25 min. Let č.4 navigační let po trati 50 min.
Cena kurzu 10000
POUKAZ OBDRŽÍTE DO TŘÍ DNŮ NA DOBÍRKU

Pilotem na zkoušku 45 minut letu

Pilotem-na-zkousku-45
Zkrácená varianta exkluzivního kurzu Pilotem na zkoušku pro jednoho účastníka. Jedná se o 45-ti minutový let po vámi zvolené trase během kterého budete seznámeni se základní pilotáží a letadlo si bude moci pod dohledem instruktora sami pilotovat.
Program:
Výklad teorie 15 min. Let po zvolené trati 45 min.
Cena kurzu  5 000
POUKAZ OBDRŽÍTE DO TŘÍ DNŮ NA DOBÍRKU
 

 

 

Pilotem na zkoušku – klasický kurz

Tento kurz se uskuteční v 4-místném letadle Cessna 172. Před letem budete seznámeni s letadlem a budou Vám vysvětleny základy aerodynamiky, základy letu, meteorologie a řízení letounu. Poté společně projdeme předletovou přípravu a pokyny pro nenadálé případy. Let je naplánován přibližně na 30 minut, během kterých budete přibližně 20 minut řídit letadlo a plnit funkci 2. pilota na pravém předním sedadle vedle Našeho instruktora. S sebou na palubu si můžete vzít další dvě osoby, které s Vámi poletí na zadních sedadlech a budou celý Váš let sledovat. Po návratu na letiště probereme celý let a zodpovíme vše, co Vás bude zajímat.

Délka zážitku cca 1,5 hodiny
Cena kurzu 2 400

 

 POUKAZ OBDRŽÍTE DO TŘÍ DNŮ NA DOBÍRKU

Nahoru